Nel Elektronik Cihazlar İmalat ve Tic. A.Ş.

Elektrik, elektronik, fizik, kimya, biyoloji, biyokimya, tıp, ilaç, gıda, çevre, metalürji, tekstil, otomotiv, ve eğitim gibi konularda üretim ve hizmet veren kuruluşların laboratuar ve saha tipi cihaz ve donanımlarını ve çeşitli malzeme ve yedek parça ihtiyaçlarını, konularında dünya lideri olan firmalardan temin ediyor, ve bu firmaların ve NEL ELEKTRONİK'in garantisi ve kalitesi ile sizlerin hizmetine ve kullanımına sunuyoruz. 

50 yıla yakın tecrübe birikimi, konularında uzman elektronik, fizik, kimya mühendisleri ve lojistik destek grubu ve bayilik teşkilatı ile siz kıymetli kullanıcılarımızın yanında ve hizmetindeyiz.
Bilgi ve hizmet taleplerinizi, lütfen ilgili sayfamızdaki formu doldurarak veya doğrudan telefon, e-mail veya faks ile bizlere ulaştırınız. Arkadaşlarım ve ben sizlere hizmet vermekten zevk duyacağız.

Ürün portföyümüzün genişlemesi, teknolojik gelişmelerin sonucunda ürünlerin değişmesi ve yeni cihazların eklenmesi sonucu olarak, web sitemizi yeniledik. Ürün gruplarımıza göre ayırdığımızı başlıkların altında, sizi daha kolay yönlendirip, aradığınız cihaza daha kolay ulaşmanızı sağlayacak bir yapı geliştirdik. Kısa ürün bilgilerinin yanı sıra, orijinal ürün teknik bilgi sayfalarını içeren pdf dokümanları ile size daha fazla bilgi sunmaya gayret ettik. 


Bunlara ek olarak gerek aplikasyon yardımı, gerek uygulamanıza yönelik sistemlerin oluşturulması konularında satış ekibimiz ile her zaman size destek vermeye hazırız. Web sitemiz hakkındaki fikirleriniz ve gelişmesi yönündeki önerileriniz, müşteri memnuniyetini en önde tutan bizler açısından çok faydalı olacak ve bizlere yön gösterecektir.
Image
NEL Elektronik olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri dünyanın sayılı ve kendi konularında en önde gelen üreticilerinin cihaz ve sistemleri ile sunmaktayız. Deneyimli ve eğitimli kadromuz ile montaj, eğitim, aplikasyon yardımı, satış sonrası teknik destek ve bakım gibi katma değerler sunduğumuz değişmez hizmetlerdir.

Saygılarımla
H. Cahit Erkurt - Yönetim Kurulu Başkanı

VİZYON
Takip ettiğimiz kalite anlayışı içerisinde, teknolojik ve sektörel gelişmeleri izleyerek, verdiğimiz hizmetler ile sektörümüzün en iyi tedarikçisi olma vizyonuna sahibiz. Bu anlayış ile hareket ederek şirket ortağı olarak gördüğümüz çalışma arkadaşlarımızın bireysel ve mesleki gelişmeleri sürekli kılmayı, dolayısı ile başarımızı her geçen gün bir üst seviyeye taşımayı hedeflemekteyiz.

MİSYON
Sahip olduğumuz bilgi birikimini ve dünyanın sayılı ve kendi konularında en önde gelen üreticilerinin ürürnlerini, en yüksek etik standartlar dürüstlük ilkelerini esas alarak müşterilerimizle paylaşmak ve sahip olduğumuz sorumluluk bilinci ile hizmetlerimizde katma değer yaratmak misyonumuzdur.

NEL Elektronik, yetkin satış kadrosu ve global firmalarla çalışmanın verdiği sorumlulukla kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

NEL Elektronik hizmet verdiği müşteriler ve temsil ettiği firmalar ile en yüksek etik standartlar ve dürüstlük ilkelerini esas alan bir çalışma biçimi benimsemektedir. NEL Elektronik, teknolojiyi sürekli takip eden ve kendini geliştiren yenilikçi yapısıyla, saygınlık ve kaliteden asla taviz vermemektedir.

NEL Elektronik koşulsuz müşteri menuniyeti sağlamayı birincil hedefleri arasında bulundurmaktadır. Bu hedef doğrultusunda mevcut tüm kaynaklarını kullanmakta ve tüm işleyişlerini bu amaca hizmet edecek şekilde düzenlemektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması kurumsal kültürün bir parçası haline gelerek, tüm çalışanların öncelikli hedefi olarak algılanmaktadır.

NEL Elektronik, çalışanlarının, takım ruhunun gelişmesi için motivasyon unsurlarını ve taleplerini dikkate almaktadır.

NEL Elektronik, tüm faliyet ve süreçlerinde sürekli iyileştirme ve gelişmeyi sağlamak amacıyla kalite sistemini sürekli olarak gözden geçirmekte ve başarı analizlerini yapmayı asla ihmal etmemektedir. NEL Elektronik, tüm faaliyet ve süreçlerinde "ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi" standardını esas almaktadır

NEL Elektronik olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri dünyanın sayılı ve kendi konularında en önde gelen üreticilerinin cihaz ve sistemleri ile sunmaktayız. Deneyimli ve eğitimli kadromuz ile montaj, eğitim, aplikasyon yardımı, satış sonrası teknik destek ve bakım gibi katma değerler sunduğumuz değişmez hizmetlerdir.

Amacımız, Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, pazar payımızı ve rekabet gücümüzü artırarak karlı bir büyüme sağlarkenmüşterilerimize en uygun çözümleri ve en iyi hizmeti sunmak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

Bu amaç doğrultusunda;

  • Yüksek kalitede ürünler ile hızlı, güvenilir ve müşteri ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayacak hizmetler sunmak
  • Teknolojik ve sektörel gelişmeleri yakından takip ederek verdiğimiz hizmetleri sürekli geliştirmek
  • Hizmet verdiğimiz müşteriler ve temsil ettiğimiz firmalar ile en yüksek etik standartlar ve dürüstlük ilkelerini esas alarak çalışmak
  • Dürüstlük, eşitlik ve karşılıklı saygı çerçevesinde, çalışanlarımızın eğitimlerle geliştirilmesine olanak sağlayan, takım ruhunun önemini vurgulayan bir iş ortamı yaratmak
  • Tüm faaliyet ve süreçlerimizde sürekli iyileşme ve gelişmeyi sağlamak amacıyla kalite sistemimizi düzenli olarak gözden geçirmek,

ilkelerimizdir.

Bu anlayış içerisinde, sunduğumuz ürün ve hizmette, uluslararası standartda etkin ve sürekli bir kalite sisteminin uygulanması hedeflenmiş ve şirketimizde “ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi” standardı esas alınmıştır.
NEL Elektronik Kalite Yönetim Sistemi bu standarta uygun olarak firma yönetiminin belirlediği politikalar ışığında kurulmuştur ve üst yönetimin tam desteğini görmektedir. Belirlenen firma politika ve hedefleri doğrultusunda, oluşturulan Kalite Politikasını anlamak, desteklemek, uygulamak ve Kalite Yönetim Standartının gereklerini bir yaşam biçimi olarak benimsemek tüm çalışanlarımızın görevidir.

H. Cahit ERKURT
Yönetim Kurulu Başkanı

İnsan Kaynakları Personel İlanları

Şirketimizin olası personel ihtiyaçlarını ve buna bağlı işe alım kriterlerimizi web sitemizde insan kaynakları personel ilanları (http://www.nel.com.tr/) sayfamızda yayınlamaktayız. 

Web sitemizdeki yayınladığımız ilanlara sitemizdeki insan kaynakları formunu doldurak başvurablirsiniz veya cv'nizi nel@nel.com.tr'ye mail atabilirsiniz.

Yapacağınız başvurular sistemimize kaydedilerek en kısa sürede değerlendirilecektir. Olası ihtiyaçlarımızda değerlendirilmek üzere genel başvuru şeklinde öz geçmşinizi bize ulaştırabilirsiniz.

Genel başvurular, ihtiyaçlarımız doğrultusunda değerlendirmeye alınacaktır.